درباره یونیک کتاب

 

یونیک کتاب چیست ؟

 

یک نمایشگاه کتاب از نوع مجازی !

 

شاید دیگر زمان آن گذشته باشد که زمان یک روز کاری خود را هدر دهیم و به دل شهر بزنیم تا شاید کتابی که دنبالش هستیم را پیدا کنیم. گرچه به خواسته خود رسیدید و چیزی که دنبالش بودید را پیدا کردید اما متاسفانه یک روز خود را از دست دادید، آن هم برای چیزی که می توانستید در 5 دقیقه از یونیک کتاب تهیه کنید. در دنیایی زندگی می کنیم که زمان حرف اول و آخر را میزند و قیمتی برابر طلا را به آن نسبت می دهند. ایده یونیک کتاب نیز برگرفته از همین مشکل است و ما خواستیم تا این معضل را برای همیشه در قالب یک وب سایت برطرف نماییم. زمانی که در سال 1393 یونیک کتاب اجرایی شد متوجه شدیم که بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان مدت ها بود که با این مشکل دست و پنجه نرم می کردند و استقبال خوب از یونیک صحت گفته های ما را ثابت می کند. گرچه در گذشته نیز سایت هایی در زمینه فروش کتب درسی، کمک درسی و دانشگاهی فعالیت می کردند اما پراکندگی آن ها و عدم مدیریت صحیح و عدم موجودی باعث می شد تا بسیاری از خرید کردن صرف نظر کنند چرا که اطمینان کافی از سایت و کتب مربوطه نداشتند. اما یونیک کتاب با موجودی کامل کتب و همچنین قرارگیری انواع کتب کمک درسی و دانشگاهی و رمان در کنار یکدیگر توانسته مجموعه ای بی نظیر را در فضای مجازی به ارمغان بیآورد که می تواند نیازهای کتابی شما را به طور کامل برطرف نماید.
تصور کنید شما برای خرید یک کتاب از خانه خارج می شوید و مترو سوار میشوید یا تاکسی می گیرید. جدا از هزینه ای که باید برای استفاده از این وسایل نقلیه عمومی پرداخت کنید، چقدر زمان میگذرانید تا به هدف خود برسید ؟ خستگی راه و زمان بسیاری را باید در این راه بگذارید و در آخر هم شاید نتوانید آنچه که دنبالش بودید را بیآبید. راه سریع تری هم سراغ داریم. به سایت یونیک کتاب مراجعه کنید، کتب خود را سفارش دهید و چند ساعت دیگر درب منزل تحویل بگیرید. آیا این راه بهتری نیست ؟ توانسته اید تنها با چند کلیک در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

 

مزایای یونی کتاب

یونیک کتاب را می توان مرجعی کامل برای کتب کمک درسی، دانشگاهی، رمان و زبان دانست.دانشجویان خیالتان راحت! هر رشته ای که هستید کتب مربوط به آن را می توانید در یونی کتاب بیآبید.همواره تلاش ما این است که بتوانیم شما را راضی نگاه داریم.تفاوتی نمی کند که به دنبال چه نوع کتابی هستید! اگر داستان خوان هم هستید، رمان های خوبی داریم.بروزترین هستیم و می توانید آخرین اطلاعات از کتاب مدنظر خود را در سایت ما بیآبید همیشه دوست داشتیم تا ایده های جدید را در کار خود عملی کنیم. این ما را از بقیه متمایز میکند.

قالب وردپرس قالب وردپرس